Z radością zawiadamiamy, że Uniwersytet Łódzki rozpoczyna proces rekrutacji na studia podyplomowe Mindfulness w Edukacji.

Polski Instytut Mindfulness jest dumnym partnerem merytorycznym i współautorem programu studiów.

Zapraszamy serdecznie na spotkania informacyjne, drzwi otwarte i do kontaktu telefonicznego. Skorzystaj z okazji do poznania się, zadawania pytań i sprawdzenia, czy to będzie dobre miejsce na Twoją edukację!

Możesz również zagwarantować sobie miejsca na studiach i spokojnie oczekiwać na rozpoczęcie nauki w październiku.

Harmonogram Rekrutacji:

1.06- 14.07. Pre-rekrutacja! Zapraszamy do składania swoich aplikacji i dołączenia do grupy z gwarantowanym miejscem i pierwszeństwem.

W okresie od 15.07-4.09. trwa przyjmowanie dokumentów w trybie pre-rekrutacji droga pocztową.

5-30.09. regularna Rekrutacja,  do zamknięcia grupy (rekrutacja może zakończyć się wcześniej, jeśli grupa będzie już pełna).

Łódź

Prezentacja Studiów i przyjmowanie dokumentów na UŁ

Ostatnie spotkanie w ostatnim etapie rekrutacji. Prezentacja kierunku.

UŁ Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Ul. Rewolucji 1905r nr 41, sala E206

Dyżury telefoniczne:

Małgorzata Jakubczak  tel. 600 837 898

Fundacja Polski Instytut Mindfulness

Opiekun Merytoryczny kierunku

Kontakt telefoniczny poza dyżurami:

Sylwia Rogala-Marciniak tel. 508 098 116

Uniwersytet Łódzki